הרצאות שלי

“להוציא את הבטן” – לבחור בחיים מאושרים.

הרצאה המבוססת על סיפור אישי, כיצד אפשר לחיות חיים שלמים מלאים בתחושות קשות של מרמור, כעס, אכזבה ושנאה עצמית, אל מול בחירה בשינוי, תהליך ארוך אשר בסופו – החיים הופכים להיות מלאי תוכן, עניין וקבלה עצמית.

במהלך ההרצאה דרך סיפור אישי על נערה עם הפרעת אכילה נחשפים המשתתפים לעקרונות האימון ורעיונות הפסיכולוגיה החיובית ומקבלים כלים כיצד ניתן לחיות חיים מאושרים יותר, כיצד ניתן לבחור בחירות שמיטיבות איתנו ועד כמה בכל רגע נתון יש לנו הכוח להשפיע על חיינו.

בסיס ההרצאה הוא ההכרה בכך שבכל רגע נתון יש בכוחי לבחור לראות את הצד החיובי, בכל סיטואציה, בכל רגע נתון יש בכוחי לבחור להיות מאושרת גם ברגעים ובמשברים הגדולים ביותר. קבלה עצמית, למרות הקשיים, אפשרית אם רק נבטח בעצמינו ונהיה מוכנים לסלוח.

הרצאה מרגשת ומעצימה, מומלצת לכל אדם שמעוניין בשינוי ופרידה ממשאות מיותרים.

משך ההרצאה שעתיים. לפרטים נוספים ולהזמנת הרצאה לחצו כאן.

line

הרצאה בנושא גבולות להורים ולהורים שבדרך-

ההרצאה נולדה מתוך גישה כי הורות נכונה לא נובעת רק מתוך אינטואציה אלא אפשר ורצוי ללמוד איך לעשות זאת.

הרעיון הוא ללוות משפחה מרגע הרחבת המשפחה, אפילו לקראת הלידה, הכנה ללידה וגם בשלבים מאוחרים יותר- כל מה שכרוך בזהות החדשה שלנו- הזהות ההורית.

מדוע כל כך קשה להציב גבולות? מהשאלה הזו בעצם נולד הצורך בגיבוש ההרצאה מתן זווית הראייה  שלי כמאמנת, כשהמטרה היא להקנות כלים נכונים, דרכי חינוך/תקשורת חדשות למשפחה שבאמצעותן ההורות קלה יותר וזורמת יותר. הרעיון, לחשוב דרך עיניו של הילד- איך ומה הוא רואה דרך המושג גבולות.

התפקיד שלנו כהורים הוא התפקיד היחידי בעולם שאנחנו ממשיכים לקיים גם כשאנחנו כבר לא נוכחים, הדרכים שלנו יהיו אפקטיביות עבור ילדינו גם כשכבר לא נהיה כאן- הילדים שלנו יוכלו לקחת זאת כמנדט גם בהמשך חייהם- זהו דבר נדיר שחשוב לתת עליו את הדעת- כמה משמעותיים אנחנו יכולים להיות!

משך ההרצאה כשעתיים. לפרטים נוספים ולהזמנת הרצאה לחצו כאן.

line

“העוצמה שבאישה” – ערב לנשים בלבד!

הרצאה המיועדת לנשים אשר מעונינות בשינוי- בתחום האישי, הזוגי, מקום העבודה וכ”ו.

ההרצאה מועברת בדרך הומוריסטי, תוך שילוב דוגמאות אותנטיות מחייהן של נשים- רווקות, נשואות, בזוגיות, אלמנות, נשים מכל הגילאים ומכל המגזרים. במהלך ההרצאה אנו מקבלות כלים אימוניים וטיפים להתנהלות שתהפוך את חיינו לפשוטים יותר, אפקטיבים יותר לנו תיתן שקט שלווה וסיפוק.

נלמד כיצד ניתן לשלב בין משפחה, קריירה, ילדים, בן זוג ולמצוא גם זמן לעצמי. כיצד להתמודד עם רגשות האשם, להוקיר עצמי על העשייה ולא להתמקד במה שלא הספקתי. כיצד לנהל את הזמן- המשאב המרכזי בצורה אפקטיבית יותר, לנהל תקשורת איכותית יותר ועוד.

משך הסדנא שעה וחצי. לפרטים נוספים ולהזמנת ההרצאה לחצו כאן.

line

צריך שניים לטנגו” – הרצאה בנושא זוגיות”

התאהבנו, נהננו, טיילנו, שמחנו, התחתנו, נולדו ילדים ואז… הגיעה לחיינו אורחת בלתי רצויה בשם השגרה.

היא גרמה לנו להיות כעוסים יותר, חסרי סבלנות , לא מרוצים, עייפים. שכחנו כבר מדוע בחרנו בבני הזוג שלנו!

איך מחזירים תשוקה לזוגיות? איך מבינים שזוגיות היא עסק לכל דבר, וצריך להשקיע בו ללא הרף, לגוון, להקשיב, לתמוך. איך מוצאים זמן וחשק בשגרת החיים ובמרוץ האינסופי בין העבודה, לילדים, למשפחה ולטפח את הזוגיות שלנו?

הרצאה סוחפת מלווה בהומור המציידת אותנו בכלים שימושיים מעולם האימון, הפסיכולוגיה החיובית, הגישור. כיצד לשמור על הניצוץ וכיצד להפוך את הזוגיות שלנו למחזקת ומעצימה.

משך הסדנא שעתיים. לפרטים נוספים ולהזמנת ההרצאה לחצו כאן.

 

סדנאות שלי

“עכשיו תורי!”

סדנא לנשים המלמדת אותנו לשים עצמנו במרכז.

במרוץ החיים הבלתי פוסק, אנו הנשים ממלאות אינספור תפקידים: אישה, אם, רעיה, חברה, בת. הקצב המהיר מחייב אותנו להשקיע את כל האנרגיה באופן שלעיתים משאיר אותנו חסרות אנרגיות לעצמינו. בסדנא נלמד לנהל נכון את הזמן שלנו, לערוך סדר עדיפויות בכל הנוגע למטלות שלנו, נלמד להוקיר את עצמינו על כל מה שאנחנו עושות, נתמודד עם ההלקאה העצמית שהיא הרגל המעכב את רובנו, נרכוש כלים בנוגע לחשיבות האינטימיות והזוגיות שלנו לצד היותנו אמהות ועוד טכניקות להתנהלות אפקטיבית יותר וכזו שמשפרת את איכות חיינו וחיי הסובבים אותנו.

אחד המפגשים יוקדש לנושא “הולדתה של אם”- כמה תופסת האמהות מקום בחיינו? כמה אנו מאפשרות זאת? כמה אנחנו רוצות בכך ואילו מחירים אנו משלמות על כך, לעיתים, שלא לצורך. נעסוק בשילוב בין האמהות לעיסוק שלנו בחיים. נלמד לא לוותר על החלומות שלנו. נבין, כי לא רק שמותר לנו גם להגשים את עצמינו תוך כדי האמהות, אלא רק כשטוב לנו באמת, אנחנו גם אמהות טובות בעצם.

נצטייד בכלים שיאפשרו לנו להתנהל נכון יותר, ונגדיר איזה אמא כל אחת מאיתנו בוחרת להיות.

הסדנא כוללת 6 מפגשים, אורך כל מפגש שעתיים. להזמנת הסדנא ולפרטים נוספים לחצו כאן.

line

סדנאות לילדים ובני נוער-

סדנאות אימון המותאמות לילדים ובני נוער במהלכן תוך משחקים חוויתיים הקבוצה עוברת תהליך ומקבלת כלים אימוניים להמשך.

תוכן הסדנא משתנה בהתאם לצורך ולאחר שיחה מקדימה עם מזמין הסדנא. בין הנושאים שעלו בעבר: מנהיגות והובלה, לחץ קבוצתי, שיתוף פעולה, עמידה במילה, בטחון עצמי , דימוי עצמי, תקשורת איכותית, חשיבה יצירתית ועוד.

במהלך הסדנא המשתתפים חווים דרך אימון סיטואציות חדשות ולומדים להתמודד עם קשיים, לשתף פעולה להעזר, להוביל ועוד.

בסדנאות אלו ניתן לשלב גם O/D/T) Out door training). אימון תוך כדי תנועה בחוץ, תוך שילוב משחקים, פעילויות חוויתיות אשר מעבירות את האימון בצורה מאתגרת, מהנה וחוויתית.

.סדנא זו מיועדת לילדים ובני נוער החל מגיל 12, בכל קבוצה משתתפים בין 10-35 משתתפים

אורך סדנא כשלוש שעות ומתאימה לכיתות בבתי ספר, תנועות נוער, פנימיות, מתנ”סים וכל ארגון המקיים פעילות של ילדים בתחומו.

ניתן לבנות סדנא בת מספר מפגשים בהתאם לדרישות וצרכים שיעלו ובתאום איתי.

line

הורים כמאמנים לחיים” – סדנה להורות מעצימה”

סדנא שעוסקת בתפקיד ובמקום שלנו כהורים, כמה אנחנו תופסים מקום בחיי ילדינו, כמה אנחנו משמעותיים וכמה יש ביכולתנו לעשות זאת אחרת.

במהלך הסדנא אנו עוסקים בעקרון המעורבות ככזה הגורם לי לקחת חלק פעיל בהכוונת הילד תוך הדגשת הכבוד ההדדי והמרחב האישי, חשיבות העמידה במילה והיותי דוגמה (ולא כזה שרק נותן דוגמה),עקרון ההוקרה ככלי מעצים ומעודד תקשורת, עבודה על תקשורת איכותית, ניהול שיחה מתוך הקשר ולא ברמת התוכן כדי להגיע לתוצאות טובות יותר.

במהלך הסדנא אנו מקבלים כלים אימוניים המאפשרים לי לנהל את ההורות שלי כפי שאנו בוחר ולא להשאב לשיגרה ולשחיקה. אנו דנים בסיטואציות ודילמות מחיי היומיום- מריבות בין אחים, שקרים, גניבות של ילדים, גבולות,ענישה, שינה, אוכל, מקומה של הטלויזיה בחיים, שגרה והיציאה ממנה, כללים, לימודים מוות ושכול ועוד.

הסדנא מתאימה להורים לילדים בכל הגילאים ומומלצת כסדנא זוגית (השתתפות של שני בני הזוג).

הסדנא כוללת 6 מפגשים, אורך כל מפגש שעתיים. להזמנת הסדנא ולפרטים נוספים לחצו כאן.

 

line

סדנת סגנונות תקשורת-

כמה פעמים קרה לך שהאדם העומד מולך לא “קלט” מה אתה רוצה להגיד לו?

כמה פעמים קרה לך שאמרת לעצמך ש”אף אחד לא מבין אותי”!

בסדנא נלמד להבדיל בין ארבעה סגנונות תקשורת שונים שמשמשים למעשה כמו ארבע שפות שונות.

באמצעות ההבחנה הזו נלמד כיצד ליצור שיתוף פעולה עם הסובבים אותנו- בן הזוג, הילדים, החברים, הבוס. נבין מדוע פעמים רבות למרות שאנחנו מאוד מתאמצים, המסר שלנו לא עובר כהלכה ולא נוצרת כימיה עם האדם שמולנו.

נלמד ונתאמן על תקשורת יעילה ואפקטיבית ונצטייד בכלים פרקטים כיצד לפתור בעיות תקשורת בעתיד וכיצד להתאים את עצמינו לסגנונות תקשורת שונים משלנו.

סדנא חוויתית מועברת בדרך הומוריסטית, במהלכה כל משתתף לומד לאבחן את עצמו על פי סגנון התקשורת שלו וכן לומד מהם סגנונות התקשורת האחרים.

הסדנא מתאימה לכל מי שמעונין לשפר את יכולת התקשורת שלו עם הסביבה, לעסקים וארגונים, לאנשים העוסקים בשירות וכ”ו.

משך ההרצאה שלוש שעות. להזמנת הסדנא ולפרטים נוספים לחצו כאן.

line

שימו לב,

אלו ההרצאות והסדנאות העקריות שלי. בכל מקרה בו אתם מרגישים שזה “לא בדיוק” מה שאתם מחפשים, תרימו טלפון ויחד נבנה סדנא ייחודית המתואמת לצרכים שלכם, לקהל שלכם ולזמן והמקום שנוחים לכם.

יש מגוון נושאים בהם ניתן להתמקד ולבנות סביבם סדנאות והרצאות- שתפו אותי, ונעשה זאת יחד!

בהצלחה, הילה