אימון אישי

מהו אימון אישי?

אי שביעות רצון ממקום העבודה, תקיעות במערכת יחסים, בלבול, תסכול. לא משנה מה תהיה הסיבה אשר מונעת ממך להיות מרוצה – אימון אישי יצייד אותך בכלים שיאפשרו לך להגיע למטרות שלך ולהרגיש שלם.

אימון אישי הוא תהליך שיטתי ומובנה אשר מתמקד בתוצאות.

הוא שם אותך במרכז- מתמקד ברגשותיך, רצונותיך, הצלחות שחווית ובכאבים שלך. הוא בוחן את כל אחד ממעגלי החיים המקיפים אותנו, את מערכות היחסים שלנו בבית, במקום העבודה, מול הילדים…

בתהליך אימון אנחנו מציבים מטרות ברורות אליהן אנו רוצים להגיע. באמצעות פעולות ברורות ופשוטות אנו בודקים קודם כל מה המצב כיום (המצוי) ומהו המצב אליו אנו רוצים להגיע (הרצוי).

על הפער הזה אנו עובדים ומשפרים.

זהו תהליך מעמת ועמוק אשר מאבחן את ההרגלים המעכבים שלנו ומצייד אותנו בכלים שיעזרו לנו לסגל הרגלים מקדמים ובריאים יותר.

כיצד זה עובד?

אחת לשבוע נפגש אצלי, בחדר האימון- חדר נעים ושקט המנוטרל מכל רעשי הרקע ושגרת החיים שלך. חשוב לי להדגיש שעל כל הנאמר במהלך האימון חלה מבחינתי חובת סודיות מוחלטת. בפגישה נעלה את כל הדילמות שעלו במהלך השבוע (הדברים השוטפים) ובכל מפגש נכיר כלי אימוני נוסף שרלבנטי לדילמות שיעלו. בתום הפגישה נקבע יחד מהן המשימות לשבוע, ומהם האתגרים שאיתם נתמודד בהמשך.

למי מיועד התהליך?

לכל מי שמעוניין לעבור שינוי בחייו, קטן או גדול. כל אדם אשר מוכן להתעמת עם ההרגלים המעכבים שלו ומעונין לשנותם.

התהליך מתאים לאנשים פרטיים, לזוגות, לארגונים, להורים ולהורים שבדרך ובעצם לכל מי שמרגיש שהוא לא מרוצה מהמקום בו הוא נמצא ומהדרך בה מתנהלים חייו.

אז אם אתם מתלבטים.. מרגישים שאולי זה מתאים לכם אבל לא בטוחים, תרימו טלפון, נפגש ותתחילו לחיות את החיים שאתם ראויים להם.

הילה.

מאומנים כותבים

הילה יקרה,

נובמבר 2010

ביקשת ממני לכתוב ולסכם את תהליך האימון שעברתי. איך אני יכולה לכתוב בכלל איזה שינוי עברתי בזכותך?!

אני יודעת שתגידי שזה בזכותי אבל אני לא הייתי מצליחה לעשות כלום בלעדייך! בלעדי הכוח שנתת לי!

כל שבוע חזרת ואמרת שיש בי הכול, שאני יכולה, שאני לא מטומטמת כמו שתמיד אמרו לי.. למדתי לשים את העבר שלי מאחור ולהסתכל קדימה. למדתי להשלים עם זה שגם אם עברתי חוויות קשות זה לא אומר שאני צריכה לסחוב אותן על גבי כל החיים.

אין חלק בחיים שלי שלא השתנה-

אחרי 10 שנים במקום עבודה שלא אהבתי, הצלחתי לקום ולבקש העברה..הצלחתי לבקש העלאה- ואפילו קיבלתי! נפרדתי מהבן זוג שלי למרות שחשבתי שלעולם לא אצליח להיות יום בלעדיו!

אני גרה לי בדירה קטנה ונעימה שהיא רק שלי! ואפילו קיבלתי בונוס- הצלחתי להוריד 7 ק”ג מהמשקל שלי!

קבלתי את עצמי בחזרה, חזר לי הבטחון בעצמי, למדתי להתנהל נכון בעולם (גם כלכלית) והיום אני מוכנה לנסות דברים, לשנות וגם להתמודד עם קשיים.

נכון שגם היום לא הכול ורוד, עדיין אני מתמודדת עם קשיים, פחדים, אבל יש לי כלים ובטחון שעוזרים לי לפתור את הבעיות והקשיים.

אבל הכי חשוב יותר מהכול- אני היום יודעת לשמוח על מה שיש לי, ולהיות מרוצה.

תודה רבה על הכול!!!!

ה.ב. (השם המלא שמור אצלי)