מה זה בעצם להוציא את הבטן?!

מה זה בעצם “להוציא את הבטן?”…

הרבה מכם פנו אליי ושאלו, מה זה בעצם “להוציא את הבטן-אימון אישי”, מהי השיטה ולמי זה מתאים, מה כל כך מיוחד בעסק שלי וכיצד זה עובד, אז הפוסט הזה מוקדש לכם, ומקווה שיענה על כל השאלות..(ואם לא, אני תמיד כאן..)

שמי הילה ואני מאמנת. אני מאמנת ומלווה אנשים להגיע אל המטרות שהם מציבים לעצמם. כבר מהמשפט הזה אנחנו מבינים שתהליך אימון הוא תהליך ממוקד מטרה.

אי שביעות רצון ממקום העבודה, תקיעות במערכת יחסים, בלבול, תסכול, בעיה של ניהול זמן… לא משנה מה הסיבה אשר מונעת ממך להיות מרוצה, אימון אישי יצייד אותך בכלים שיאפשרו לך להגיע אל היעדים שלך ולהיות מרוצה.

אימון אישי הוא תהליך שיטתי ומובנה המתמקד במאומן ובתוצאות, הוא שם את המאומן במרכז ובוחן את כל אחד ממעגלי החיים המקיפים אותנו- אישי, זוגי, משפחתי, עסקי. הוא בוחן מהם ההרגלים אשר עוזרים לי להצליח בחיים, בהם כלל לא עוסק אלא אנחנו ממשיכים לעשות כל מה שעובד בעצם. ובוחן מהם ההרגלים שמעכבים ממני- ושם מתחילה העבודה.

זהו תהליך מעמת אשר מחייב אותנו להסתכל פנימה, ולעיתים גם ללכת אחורה בזמן, כדי לבדוק מהם הפחדים שלי, מהם העכבות שלי, ולעבוד על שינוי הרגלים שיקדמו אותו הלאה.

לאורך השנים בהם אני מאמנת גיליתי שלצד הכלים הטכניים והסטנדרטיים של האימון יש צורך בכלים נוספים שייתנו פתרון הוליסטי למאומנים שלי.

מתוך כך, פיתחתי שיטה שלא רק עוסקת בתוצאות אלא שמה דגש על הדרך ועל התהליך.

איך זה בעצם עובד, ולמי מתאים אימון?

אימון מתאים לכל אדם אשר מעוניין לשפר את איכות חייו.

זה יכול להיות אדם/אישה שרוצה לעשות שינוי במקום העבודה/במגורים/מציאת בן זוג, או פרידה ממערכת יחסים כואבת.

אימון זוגי יכול להתאים לבני זוג שנמצאים במשבר, זוג שמרגיש “תקיעות” או שחיקה, שעמום, “משהו שחסר”,, ורוצים לחזור ולהתרגש זה מזו.

אימון מתבגרים וילדים יעסוק בכל הדילמות הרלבנטיות לגיל כגון: קושי חברתי (“אין לי חברים” “אני לא מצליח”), קשיי תקשורת עם הסביבה, המורים, חברים, הורים, ארגון זמן , הפרעות אכילה ועוד.

עם ההורים נעבוד על תקשורת איכותית ורותמת, גבולות, העצמה וכ”ו.

נשים ימצאו באימון מענה לכל אותן דילמות המאפיינות את שגרת יומן החל מניהול זמן בין מכלול התפקידים שאנחנו ממלאות, דילמת ה”עכשיו תורי”- כיצד אני לומדת לשים את עצמי במרכז ומפנה לי זמן איכותי לי ולרצונותי, כיצד אני מתנהלת עסקית בעולם שרובו גברים, כיצד אני מקימה עסק למרות היותי אמא , כיצד אני מתמודדת עם רגשות האשם התמידיים ועוד.

אימון עסקי- תמיד יתחיל בסקר שהוא מעין צילום רנטגן של העסק בו נבדוק את נקודות החוזקה והחולשה של העסק, משם נבנה תוכנית אימון ונעבוד על כל הקשיים. לכל עסק נתפרת חליפת אימון משלו- ניהול זמן, תזרים, שיווק, הגדרות תפקידים, עבודה על מתודות מכירה ועוד, לכל עסק הצרכים שלו ואנו לומדים ויוצרים יחד שפה שיווקית נכונה לכל עסק.

בסופו של דבר, חשוב לזכור שבכל אחד מהתחומים התהליך הוא אימון אנשים. כך שגם באימון עסקי נפגשות את המנהל/המנכ”ל כאדם וגם שם נעסוק ונעבוד על ההרגלים שלו כאדם שבאים לידי ביטוי בעסק/בבית/בזוגיות ובכל מעגל של חייו

אל חדר האימון אני מביאה את נסיוני העשיר, מאמנת, מגשרת, עו”ד ומשפטנית. כאשר השיטה מכילה מעבר לכלים הפרקטיים והטכניים גם כלים מעולם הבודהיזם, מדיטציה, דמיון מודרך, כלים מהפסיכולוגיה החיובית,כלים מ”העבודה של ביירון קיטי” ןעוד.

אני רואה בעצמי סוג של תופרת אשר מתאימה לכל מאומן ומאומנת את החליפה המתאימה רק לו בלבד.

אני מאמינה בקשר הדוק עם המאומנים שלי. הפגישה היא בד”כ חד שבועית אולם הקשר ביננו מתקיים גם בין הפגישות, ככל שהמאומן צריך- טלפונים, מיילים, הודעות..

מנסיוני אני יודעת שכל אדם יכול להתאמן, זה תלוי רק בו ובבחירה שלנו- לשנות, או להשאר במקום.

אז אם גם אתם מרגישים שבאיזשהו תחום בחיים אתם לא ממש במקום שאתם רוצים להיות- ברמה האישית, הזוגית, בעסק..

תרימו טלפון ונפגש!

וגם אם לא, העבירו הלאה ושתפו- כי שפע מביא שפע…

המון תודה ורק טוב!

הילה

תגובות

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>